fbpx

טיפול במבוגרים

hj

האם חשבתם פעם להתחיל טיפול ואיכשהו במרוץ החיים הרעיון הזה התמסמס?
משהו או מישהו אחר תמיד מקבל עדיפות – האוטו שצריך להחליף, העבודה החדשה שדורשת השקעה, הילד שיש לו בעיות בבית הספר או הטיול המשפחתי לחו״ל, והצרכים שלכם נדחקים לסוף התור.
לעיתים, נראה שעל פניו החיים שלכם מתנהלים על מי מנוחות – משפחה, חברים, זוגיות ועבודה קבועה,  ובכל זאת, משהו בפנים מבעבע ותחושה של חוסר סיפוק או עצב משתלטת עליכם.
זה המקום לומר שהצורך בקבלת טיפול קיים גם אם לא חוויתם אירוע מטלטל בחייכם.
שעה בשבוע של ונטילציה עם מישהי שמקשיבה לכם ללא שיפוטיות  ואף עוזרת למקד ולחדד את רגשותיכם היא דבר מובן וחיוני – בפרט שהוא נובע ממצוקה ממשית.

למי הטיפול מתאים?

בעצם לכולם.

  • לאנשים המעוניינים להעמיק את המודעות העצמית
  • לאנשים הסובלים מחרדה או דיכאון
  • לאנשים שמתקשים ליצור קשרים בכלל וקשרים זוגיים בפרט
  • לאנשים הסובלים מדימוי עצמי נמוך
  • לאנשים שמתמודדים עם תחושות של ריקנות, העדר משמעות והעדר סיפוק בחיים.
  • אנשים שחווים התמודדות עם אובדן.

הטיפול הפרטני באמצעות פסיכודרמה מיועד לכל מי שאינו חש בטחון לבטא את עצמו במסגרת קבוצתית, או למי שזקוק לעבודה אינטימית יותר
ולתשומת לב מלאה.
הגעה למרחב נעים ובטוח מאפשרת לדבר בפתיחות על כל מה שמפריע לכם. החל מרגשות, מחשבות, חרדות, ועד חלומות לעתיד, לעזור לכם להתמודד טוב יותר בתחומי החיים השונים ולשפר את איכות חייכם.

בעזרתה המקצועית של לילך הצלחתי לשחזר את הדפוס השגוי שלי בהתקשרות עם בנות המין השני. הבנתי שאני אובססיבי מידי ושעלי להיות פחות פעיל על מנת לעודד את הצד השני להביע עניין ולהיות אקטיבי. הצלחתי להגדיר את צרכיי בזוגיות, לעצב בעיני רוחי את דמות הפרטנרית, להתחזק ולהיות מודע יותר בהתכוננות ובמהלך הדייטים. למדתי להבין שאנשים רבים בגילאים שונים חווים את חווית הבדידות ושאיני לבד בתחושה זו אולם חשיבה אופטימית כמו שלמדתי אצל לילך תסייע בחיי היומיום.

בנוסף לתוכן, למדתי להכיר את הכלי הפסיכודרמטי וכיום אני סטודנט לפסיכודרמה במטרה לטפל ולעזור לאנשים כמו שלילך עזרה לי

בן 28

הגעתי ללילך בעקבות חיפוש סתמי בגוגל. אני מניח שחיפשתי משהו או מישהו שיוציא אותי מהתקיעות או שלפחות יסביר לי מה זה הדבר הזה שלא מסתדר לי. הצטרפתי לקבוצת פסיכודרמה וזוגיות ומהר מאוד התברר שמצאתי מלווה למסע מופלא, מסע שארך כחמש שנים וכלל קבוצה וטיפולים אישים און ואוף.
בשבוע הבא אני מתחתן ומתחיל מסע חדש, אחר. ובין כל ההכנות, התכניות והמחשבות על מה שיהיה, לפעמים אני גם נתקף בגעגועים למסע שהיה, המסע שהתאפשר בזכות לילך.
בעזרת לילך ובעזרת הקבוצה הגעתי למקומות שהרבה שנים חלמתי עליהם. כיום אני הרבה יותר מודע לעצמי, מחובר, שלם, אופטימי ובטוח בעצמי. איכשהו בדרך שלא ממש ברורה לי, לילך הצליחה להוביל אותי דרך המקומות הכואבים שלי, לילך גרמה לי להסתכל עליהם, להיות שם ולהתמודד איתם בצורה אחרת, טובה הרבה יותר.
בעזרת לילך, כיום אני מבין את הסיפור שלי הרבה יותר טוב, אני מבין הרבה יותר מה אני באמת עושה פה וגם איך אני משתלב עם סיפורים של אנשים אחרים' ואפילו השתלבתי עם סיפור של אשה שאני מאוד אוהב.
אז איך זה קרה? קשה להסביר. אולי רשימה חלקית של נקודות תעזור:
אמון גדול, פתיחות, כנות לא מתנשאת, דוגריות נעימה, קבלה מוחלטת, הבנה מהירה, צחוק וקלילות, רצינות, אהבה, דיוק, ראייה יוצאת דופן של מה שקורה באמת, יכולת להגיד מה שצריך ולא להגיד מה שלא צריך, ענייניות, נעימות, הובלה בקצב הנכון' מעורבות ואכפתיות אמיתית, ובתוך כל זה – 'עבודה' אמיתית על הדברים שקשים באמת.
אם את\ה בתחילתו של מסע ומעוניין\ת להתייעץ אשמח להמליץ גם טלפונית, בטלפון שאפשר להשיג אצל לילך.

בן 35

אל לילך הגעתי במקרה, אחרי שעברתי עוד שלוש פסיכולוגיות שלא כל כך התאימו לי, כל אחת מסיבותיה שלה. מהר מאוד נפתחתי ללילך והרגשתי בנוח. ידעתי שהגעתי למקום הנכון.
קיבלתי ממנה המון: חום, אהבה ובעיקר כלים להתמודד בעצמי עם המכשולים שבחיי. בזכות לילך למדתי לקבל את עצמי, לסלוח לעצמי, לאהוב את עצמי. התהליך הוא ארוך ולא קל, אבל בלעדי לילך לא הייתי יודעת בכלל שזה אפשרי.
לילך היא הרבה מעבר לפסיכולוגית. הרגשתי שהיא באמת שם בשבילי, שבאמת אכפת לה – ועד היום אכפת לה, כבר שנה אחרי שסיימתי את הטיפול.
אסיים את דברי בפנייה אישית – לילך, תודה ענקית על כל מה שהענקת ועדיין מעניקה לי. תודה.

בת 25